Siłownia BODY ART istnieje, ponieważ tworzą ją ludzie pełni pasji do sportu. BODY ART jest siłownią autorską, co oznacz że każda maszyna, sprzęt i gadżet nie jest u nas przypadkowo. Nie stoimy w miejscu! Rozwijamy się, żeby urozmaicić Wasze treningi, żeby Was motywować i tworzyć niepowtarzalny klimat klubu sportowego. BODY ART dedykowana jest wszystkim, którzy uwielbiają aktywność fizyczną, chcą mieć wybór wykonywania rozmaitych form wysiłku, lubią spędzać czasu w gronie ciekawych, pełnych sportowej pasji ludzi.

Klub mieści w się na ulicy Wojska Polskiego w Wieluniu. Dysponujemy dużym parkingiem, zapewniając komfort osobom podróżującym samochodami i jednośladami.
Na naszych klubowiczów czeka idealnie rozplanowana i urządzona powierzchnia około700m2, która podzielona jest na trzy strefy: siłową, funkcjonalną oraz cardio. Wszystkie strefy zostały wyposażone w sprzęt najwyższej jakości takich firm jak: Hammer Strengh, Impuls, SEWIM, OLYMP, NPG, Life Fitness, Precor, Concept, WALDI. Do Waszej dyspozycji jest mnóstwo gadżetów: gumy, uchwyty, rozmaite sztangi, Kettlebell, worki, podesty, skrzynie, łańcuchy, worek bokserski, najlepsze na rynku wałki firmy Black Roll …
W BODY ART zaopatrzycie się również w suplementy najwyższej jakości. Sklep mamy dobrze zaopatrzony, suple w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy produkty takich firm jak: BIO TECH, BODY ATTAC, OLIMP, QNT, TREC, ALLNUTRITION, SPORT DEFINITION, UNIVERSAL, FORMOTIVA, SWANSON, NOW FOODS, OSHEE i inne

Twoim celem jest sylwetka, siła, kondycja, sprawność, poprawa komfortu życia? Dobrze trafiłeś! BODY ART to miejsce, które pozwoli Tobie wznieść się na wyżyny możliwości treningu siłowego, kondycyjnego, sprawnościowego mając na celu kształtowanie sylwetki i charakteru.

Jeśli już do nas dotrzecie, będziecie wiedzieć że znaleźliście siłownię na najwyższym poziomie.